*** Kemp Triocamp ubytovanie Praha 8 - D. Chabry

Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp Ubytovanie v Prahe Dolní Chabry : Ubytovacie zariadenie Triocamp nájdete neďaleko diaľnice D8-E55 na severnom okraji Prahy. TRIOCAMP ponúka pobyt vo vyjímočnom prostredí ovocnej záhrady s trávnatým povrchom. Centrum Prahy je vzdialené 9 km, tzn. 10 minút autom alebo 30 minút mestskou dopravou (bus, tram). Celková rozloha kempu je približne 1 ha. Jeho moderné vybavenie spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších hostí.

Triocamp Praha Dolní Chabry ubytovanie :
Ubytovanie tu poskytujú v týchto kategóriách - Izby pre 2-4 osoby (WC a sprcha spoločná vždy pre 2 izby). Bungalovy pre 2-4 osoby s vykurovaním (sociálne zariadenie vzdialené maximálne do 30 m). Dvojpostelové chatky cca 6 m štvorcových (soc. zar. max 50 m vzdialené). Stánie pre karavany s el. prípojkou (6 alebo 10 A). Plocha pre stanovanie.

Praha ubytovanie Dolní Chabry Triocamp popis :
Triocamp má špičkové sociálne zariadenie a mnoho európskych caravan klubov ho radí medzi odporúčané campy. Samozrejmosťou je sprcha a WC pre telesne postihnutých, box pre likvidáciu chem. toaliet, automat. práčka aj kútik na umývanie riadu. Dodávka teplej vody je zabezpečená 24 hodín.

Dolní Chabry TRIOCAMP ubytovanie Praha služby :
V recepcii je zabezpečený predaj čerstvého pečiva, základných potravín, hyg. potrieb, nápojov, pohľadníc, cestovných lístkov PID atp. Poskytnú Vám tu tiež všetky informácie o zaujímavostiach Prahy i celej Českej republiky, kultúrnych programoch, vrátane zabezpečenia vstupeniek, o okružných jazdách atď.

Rekreačné zariadenie Triocamp Dolní Chabry stravovanie Camp bar :
Camp bar Vám ponúka podávanie raňajok a večerí aj príjemné večerné posedenie za ceny neporovnateľne nižšie ako v centre Prahy. V recepcii je možné zakúpiť základné potraviny a čerstvé pečivo.

Dovolenka Praha Triocamp Karavany, stany, chatky, penzión Dolné Chabry :
Triocamp je rodinný podnik s profesionálnymi službami. V rámci možností sa tu snaží hosťom vyhovieť vo všetkých ich požiadavkách. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku alebo jej časť v Triocampu, budete určite spokojní a radi sa sem budete vracať. Otvorené po celý rok.
Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Pri hotely je vlastné parkoviskoKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - hotel má reštauráciuKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Recepcia poskytuje zmenárenské službyKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - tenis - v blízkosti hotelaKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - krytý bazén v hoteliKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Televizor má príjem satelitných  programůKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Iybz sú vybavené televízoromKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Izby s vlastnou kúpelkouKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Izby s vlastnou toaletou