*** Kemp Triocamp ubytování Praha 8 - D. Chabry

Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp Ubytování Triocamp Praha Dolní Chabry:
Ubytovací zařízení TRIOCAMP najdete nedaleko dálnice D8-E55 na severním okraji Prahy. Triocamp nabízí pobyt ve vyjímečném prostředí ovocné zahrady s travnatým povrchem. Centrum Prahy je vzdáleno 9 km, tzn. 10 minut autem nebo 30 minut městskou dopravou (bus, tram). Celková rozloha kempu je přibližně 1 ha. Jeho moderní vybavení splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Triocamp Praha Dolní Chabry ubytování:
Ubytování zde poskytují v těchto kategoriích - Pokoje pro 2-4 osoby (WC a sprcha společná vždy pro 2 pokoje). Bungalovy pro 2-4 osoby s vytápěním (sociální zařízení vzdalené maximálně do 30 m). Dvoulůžkové chatky cca 6 m čtverečních (soc. zař. max 50 m vzdalené). Stání pro karavany s el. přípojkou ( 6 nebo 10 A). Plocha pro stanování.

Praha ubytování Dolní Chabry Triocamp popis:
TRIOCAMP má špičkové sociální zařízení a mnoho evropských caravan klubů jej řadí mezi doporučené campy. Samozřejmostí je sprcha a WC pro tělesně postižené, box pro likvidaci chem. toalet, automat. pračka i koutek pro mytí nádobí. Dodávka teplé vody je zaručena 24 hodin.

Dolní Chabry Triocamp ubytování Praha služby:
V recepci je zajištěn prodej čerstvého pečiva, základních potravin, hyg. potřeb, nápojů, pohlednic, jízdenek PID atp. Poskytnou Vám zde také veškeré informace o zajímavostech Prahy i celé České republiky, kulturních pořadech, včetně zajištění vstupenek, o okružních jízdách atd.

Rekreační zařízení Triocamp Dolní Chabry stravování Camp bar:
Camp bar Vám nabízí podávání snídaní a večeří i příjemné večerní posezení za ceny nesrovnatelně nižší než v centru Prahy. V recepci lze zakoupit základní potraviny a čerstvé pečivo. 
 
Dovolená Praha Triocamp Karavany, stany, chatky, penzion Dolní Chabry:
TRIOCAMP je rodinný podnik s profesionálními službami. V rámci možností se zde snaží hostům vyhovět ve všech jejich požadavcích a naprostou samozřejností je poskytnutí připadné pomoci při nenadálých událostech a případných nesnázích. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou nebo její část v TRIOCAMPU, budete jistě spokojeni a rádi se sem budete vracet. Otevřeno po celý rok. 
Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - K hotelu přísluší parkovištěKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - disponuje restauracíKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - tenis -poblíž hoteluKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - krytý bazén v hotelu.Kemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Televize umožňuje příjem satelitních programůKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Pokoje jsou vybaveny televizoremKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouKemp Praha 8 - D. Chabry Triocamp - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou